Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor

29 Ekim 2018 20:59 DOHAK | Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği 1791

Bakım, Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezimizde kışa hazırlık için iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor.

Bakım, Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezimizde kışa hazırlık için iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor. Mimarlarımız tarafından proje çalışmaları devam eden merkezimiz revizyona girene kadar sağlıklı bir şekilde bakımlarına devam edilebilmesi için bir etkinlik gerçekleştirdik.

Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında kulübeler, altlıklar, yemlik ve suluklar yenileriyle değiştirilirken,  son olarak hizmet binasında, karantina odaları ve tıbbi malzemelerin bulunduğu bölümünde de düzenleme çalışmaları gerçekleştirdik.

Dernek yetkililerimizce alınarak Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bakımı gerçekleştirilen farklı cins canlar, tesislerde uzmanlarımız tarafından genel sağlık kontrolünden geçiriliyor ve kayıt altına alınıyor. Düzenli olarak bakım ve tedavileri yapılan canlar, sahiplenmek isteyenlere ücretsiz olarak veriliyor. Sahiplenmek isteyen hayvanseverleri Rehabilitasyon Merkezimize bekliyoruz. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

DOHAK | Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği

Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

DOHAK | Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği

Emek Mah. Koop. Sok. No: 10 Yeşilova / BURDUR
/