Siz de derneğimize destek olabilirsiniz. :)

26 Kasım 2018 23:08 DOHAK | Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği 1772

Yardımın nereden, ne yöntemle geleceği hiç belli olmuyor.

Bir süre önce bir takipçimiz Mesut ÇAL'a bir kutu takı göndermişti. "Elimde bunlar var Hocam, satıp parasını kullanabilirsiniz belki, faydam olsun." diyerek.

Ne yapsak, nerede satsak, nasıl değerlendirsek diye düşünürken İstanbul'dan gelen eczacı bir takipçimiz  "ee ben bunları eczanede satarım, hayvan sever hastalarım var." demiş ve Yeşilova dönüşünde takıları yanında götürmüştü.

Takıların tanesini önce 10 Lira'dan satışa sunduğunu belirten takipçimiz, çok verim alamadığı için fiyatı 5 Lira'ya düşürmüş ve ardından bir hızla takıların çoğu satılmış.

Takipçimiz, elde edilen 340 Lira'yı DOHAK olarak başlattığımız ve henüz altyapısını hazırlamakta olduğumuz toplu kısırlaştırma için kullanmak üzere bizlere teslim etti.

Bu paranın toplanmasında emeği geçen tüm takipçilerimize ve alıklarımız yararına satılan takılardan alan tüm yardımsever dostlarımıza teşekkür ederiz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

DOHAK | Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği

Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

DOHAK | Salda Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği

Emek Mah. Koop. Sok. No: 10 Yeşilova / BURDUR
/